У Харкові нова поліція присягнула на вірність українському народові

Сьогодні на головній площі Харкова в урочистій обстановці 800 патрульних поліцейських склали присягу. Увечері вони вийдуть на своє перше патрулювання.

У церемонії взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, його перший заступник Катерина Згуладзе, керівництво ГУ МВС України в Харківській області та органів місцевої влади.

Начальник патрульної поліції міста Харкова Євген Мельник зачитав текст присяги.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що реформа поліції є персональною заслугою глави МВС України Арсена Авакова і його першого заступника Еки Згуладзе. Він також додав, що нові харківські патрульні прийшли, щоб відродити довіру народу до поліції.

«Кожен з них раніше займався різними справами, але зробили свій вибір – захищати Батьківщину і своїх громадян, щоб харків’яни спокійно ходили по вулицях міста», – зазначив Арсеній Яценюк.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, патрульна поліція дуже важлива для тієї держави, де йде творення.

«Я розглядаю харківську поліцію, як крок до цього. Без харків’ян не буде змін. Нам потрібна ваша підтримка. Я впевнений, що в Харкові буде найкраща патрульна поліція», – підкреслив Арсен Аваков.

Вже сьогодні о 22 годині патрульні поліцейські вийдуть на патрулювання Харкова.