У Главку міліції Київщини сім’ям загиблих в зоні АТО вручили державні нагороди

Сьогодні в Головному управлінні міліції столичного регіону пройшли заходи з нагоди вшанування правоохоронців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Указом Президента України від 26 лютого 2015 №109 / 2015 «Про відзначення державними нагородами» бійці батальйону «Миротворець» відзначені державними нагородами посмертно.

PM821image002

Урочиста церемонія розпочалася хвилина мовчання за загиблими міліціонерами. Після чого керівник міліції Київщини Вадим Троян звернувся до присутніх в залі.

PM515image004

У своїй промові він зазначив, що сьогоднішні заходи співпали з річницею створення перших добровольчих батальйонів України, про створення яких підписав наказ рік тому Арсен Аваков.

PM908image006

За словами Вадима Трояна, зараз батальйони міліціонерів-добровольців столичної області ведуть бойові дії в зоні АТО, вони виросли як солдати своєї батьківщини, як міліціонери, як єдина родина. Це герої, які щодня стають міцнішими. Сто п’ятдесят сім бійці вже отримав посвідчення учасника бойових дій. Але, жаль до, у нас немає в живих сім правоохоронців, які віддали життя, захищаючи державу від агресора. Наш обов’язок – пам’ять тих про, хто віддано служив і поклали життя за Батьківщину і постійна допомога сім’ям загиблих героїв.

PM908image006

Нагороди рідним і близьким вручили очільник правоохоронного відомства Київщини Вадим Троян та заступник голови обласної адміністрації Дмитро Христюк. Батьки і вдови отримали державні нагороди – ордена “За мужність” III ступеня.