Творіть, панове! Творіть! … Арсен Аваков

Майдан без політиків, заводи без робочих, школи – без вчителів, лікарні – без докторів, кухні – без кухарів … Даєш єдиного – триєдиного, даєш все і відразу …

Відверто кажучи, на тлі величезного вала практичної роботи – такого роду розмови в середовищі деяких громадських – трохи притомився. Сьогодні зловив себе на думці, що витратив на всі ці пустопорожні розмови, вислуховування і роз’яснення – годинник …

Хай вибачать мене чесні Громадяни, але деякі громадські активісти так захопилися, з такою віддачею витрачають всього себе без залишку на критику опозиції, що зовсім забули чому зібрався Майдан і чим ми повинні займатися.

Які кандидати? Які вибори? З цією системою влади? Ви що, не бачили результати довиборів на 5 округах? Ви що все ще думаєте, що по-чесному можна домовиться з ЦІЄЇ владою про демократичні вибори? … Тільки перемога в три корпуси, тільки під величезним тиском суспільства – ось що можливо! Тиском величезним, нестерпним для НИНІШНІХ можновладців – невідворотним!

А тут – вся енергія – в свисток критики «поганий» опозиції. Свист, що приводить у захват Януковича з товаришами. Войовничі протіввсіх … Як же ви дістали. Вам мало противвсіхства, що замість Тимошенко вибрало Януковича? Творити що-небудь. Творити – то не будьте руйнівниками!

А коли бачите помилки опозиції – допомагайте. І допомагаючи, поменше амбіцій і злоби, прошу Вас. Дивитесь у дзеркало – якість нашої політики, якість нашої опозиції – пряме відображення нашого народу, кожного з нас. На жаль і ах … Опозиція настільки ж погана, наскільки погані і Ви … Втім, тягне до оптимізму – сподіваюся, що опозиція настільки ж хороша, як і хороші Ви!

Разом – сила!