Це компроміс? Більше схоже на прелюдію до обману! Арсен Аваков

Ніч перед ранком надзвичайної сесії Верховної Ради.

Читаю нового тлумача Януковича – пані Лукаш за підсумками раунду консультацій. Маю інформацію від нашого боку … Який такий компроміс ?! Торгуються ?! Про що мова?! Вони у владі як і раніше нічого не розуміють про суть протесту на вулицях країни !!!

  1. ПР + комуністи – скасовувати диктаторські закони від 16 січня. Вибачитеся за них перед українським народом. Без всяких умов і торгівлі! (На кшталт згодні)
  2. Припиніть війну проти власного народу – відпустіть заручників, що Ви взяли на вулицях країни – припиніть кримінальні переслідування протестуючих. Проголосуйте акт амністії, випустіть політв’язнів. Випустіть Тимошенко … І тут-заклинило! … Про Тимошенко і згадувати бояться … з випуску людей з тюрем – торгуються … ви нам будівлі – ми вам повернемо заручників … очманіли!
  3. Надішліть криваве і безглузде уряд Азарова у відставку. (Немає чіткої відповіді)
  4. Припиніть викручуватися і поверніть країні законну конституцію 2004 року. У нових координатах системи влади – призначимо дострокові вибори президента … (за підсумками консультацій – повний ступор)

І це компроміс? Це вирішення питання – відповідь людям на Майдані ?! Я ТАК НЕ ВВАЖАЮ!

КРИЗА НЕ дозволено, як на мене. Не треба розводити! Треба запропонувати народу РЕАЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ПОСТАВЛЕНІ ПИТАННЯ. І це, перш за все, ЗМІНА ІСНУЮЧОЇ СИСТЕМИ ВЛАДИ – гнітючої права і свободи людей. А на це відповіді немає!

Вранці засідання фракції. Будемо визначати лінію поведінки в таких умовах.

Моя особиста позиція:

За відставку Азарова, Захарченко та інших “фахівців” ГОТОВИЙ проголосувати. В уряді це і інших урядах Януковича не брати участь. Формувати уряд можна лише тоді, коли його сформує тільки нова більшість в ВР – більшість не Януковича.

За торгівлю навколо амністії – голосувати не буду. Амністія повинна бути безумовною і включати всіх політв’язнів.

Диктаторські закони від 16 січня – не визнаю, тому як брали, нехай так і скасовують …

Без голосування по поверненню до конституції 2004 року, до парламентсько-президентської республіки – всі ці кроки влади на врегулювання – фікція …