Суд зобов’язав Саакашвілі спростувати недостовірну інформацію про Арсена Авакова

Згідно з рішенням Дніпровського суду міста Києва від 15.05.2019 Михайло Саакашвілі зобов’язаний спростувати інформацію, раніше озвучену ним у прямому ефірі телеканалу ZIK, про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков «має іноземне громадянство».

Також суд зобов’язав спростувати зазначену інформацію Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія Міст ТБ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія Нові Комунікації».

У рішенні Дніпровського районного суду м.Києва від 15 травня 2019 сказано:

«Визнати недостовірною та такою, що порочить честь, гордість і ділову репутацію Авакова Арсена Борисовича, інформацію, поширену Саакашвілі Михайлом Ніколозовичем 10 травня 2017 року в прямому ефірі телеканалу ZIK – а саме: «Аваков має іноземне громадянство».

Зобов’язати Саакашвілі Михайла Ніколозовича, Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія Міст ТБ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія Нові Комунікації» спростувати недостовірну інформацію, а саме: «Аваков має іноземне громадянство», яка була поширена 10 травня 2019 року, тим же способом, яким ними була поширена недостовірна інформація, а саме: повідомити в прямому ефірі телеканалу ZIK.

Стягнути з Михайла Саакашвілі витрати по сплаті судового збору в розмірі 640 гривень».