Стартував набір в патрульну поліцію Краматорська і Слов’янська

Міністр внутрішніх справ України презентував концепт безпеки Краматорська і Слов’янська під час церемонії відкриття набору в патрульну поліцію в Краматорську. У заході взяв участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, начальник Департаменту патрульної поліції МВС Олександр Фацевич, начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

У новий підрозділ європейського зразка буде обслуговувати Краматорськ і Слов’янськ, а також трасу між ними.

Арсеній Яценюк зазначив, що патрульна поліція – це нова безпеку по відношенню до громадян, нові принципи спілкування, нова відповідальність. Процес підготовки патрульних ускладнює той фактор, що в декількох десятках кілометрів знаходиться лінія фронту.

– Я хочу, щоб в Краматорську був такий же набір серед патріотів, які хочуть змін, як і в інших областях України, – підкреслив глава Уряду.

За словами глави МВС України Арсена Авакова, принципово, щоб жителі Краматорська і Слов’янська відчули нову якість життя. Він закликав молодь йти на службу в нову поліцію. Він також додав, що зараз свої анкети вже подали близько 400 кандидатів на службу в патрульну поліцію.

– Досвід показує, що той, хто реально хоче потрапити в поліцію, пройде всі конкурси і відбори, – зазначив міністр внутрішніх справ.

Прийом анкет почався сьогодні, 26 вересня, о 9 годині ранку. До середини дня анкети вже подали близько 400 кандидатів. У нову патрульну поліцію, яка буде обслуговувати два міста і автодорогу між ними, планується набрати 350 співробітників. Конкурсний набір триватиме до 19 жовтня 2015 року.