Соратник Януковича Володимир Олійник заявив, що бере участь у фінансуванні наметового містечка перед Верховною Радою України

20 жовтня 2017 року, в прямому ефірі радіо «Говорить Москва», Володимир Олійник – колишній депутат від «Партії регіонів», соратник Януковича – повідомив, що фінансує одну з наметів мітингувальників перед Верховною Радою.

В ефірі радіопрограми «Своя Правда» Володимир Олійник повідомив, що він підтримує мітинг, який проходить в Києві перед будівлею Парламенту. Він підкреслив, що особисто фінансує учасників мітингу – один з наметів – представників з Черкаської області.

«Тепер, сподіваюся, всім стало зрозуміло за чиї гроші банкет, витканий з провокацій крові людей, розпуску Парламенту, Нацгвардії, СБУ та дурнуватих ультиматумів. Семенченко-Саакашвілі-Соболєв-Дерев’янко – Ви ці гроші відпрацьовуєте? Що за товар ви продаєте негідникам, приймаючи в оплату брудні гроші втікачів-регіоналів зі зграї Януковича?! При всій недосконалості того, що відбувається в країні – те, що ви робите – гидота, а можливо й більше!» – заявив Арсен Аваков.

Нагадаємо, акція «Всеукраїнський збір» за велику політичну реформу почалася під стінами Верховної Ради у вівторок, 17 жовтня 2017 року. Мітингувальники вимагають прийняти закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства.

Учасники акції встановили під ВР кілька наметів уздовж вулиці Грушевського. На сьогоднішній день акцію продовжують близько 150 активістів за «політичну реформу».