Сьогодні на вулиці Харкова вийде майже 100 екіпажів нової патрульної поліції

Сьогодні на вулиці Харкова на патрулювання вперше вийдуть майже 100 екіпажів нової патрульної поліції і піші патрулі. Про це після прийняття присяги новими патрульними повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, перший потік – 800 нових харківських поліцейських сьогодні прийняли присягу, трохи пізніше до них приєднаються ще 200 чоловік. «Вони вже навчаються. Я думаю, що вже через два місяці вони приєднаються до своїх колег», – зазначив міністр.

Він підкреслив, що патрульна поліція – лише перший етап реформи правоохоронної системи і найближчим часом на вулицях Харкова з’являться також нові дільничні поліцейські. «Потім ми запропонуємо Харкову, так звані, райвідділи міліції, які будуть перетворені в нові поліцейські ділянки. Потім Харкову буде презентовано «Корпус оперативно раптової дії – новий спецназ поліції. Також буде оновлено всі інші служби, які увійдуть до складу поліції, починаючи від управління кіберзлочинності і закінчуючи кримінальним блоком, слідством  і всім іншим», – підкреслив Арсен Аваков.