“Скажений собака путінського режиму у будь-яку мить може зірватися з ланцюга здорового глузду”, — Арсен Аваков

Про це екс-міністр внутрішніх справ України заявив під час виступу на Національному круглому столі «Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави».

“Україна дійшла межі, звідки немає куди відступати. Довжина державного кордону, повз якого розташовані недружні до України військові сили – у вересні збільшилась на 1083 кілометри. Це виклик, на який керівництво держави досі не дало належної відповіді” — наголосив Аваков. 

За словами політика біля кордонів України дислоковано 54 батальйонно-тактичних групи Збройних сил Росії – це понад 100 тисяч професійних військових. Загроза йде з півночі, зі сходу та з Кримського напрямку. До того ж у 40 км від кордону з Україною розташовані бригада ВДВ та батальйон спецназу Військових сил Білорусі – нібито на навчання. Туди ж передислокується 6 батальйонно-тактичних груп Центрального військового округу РФ. Навчання офіційно заявлені на покинутому полігоні впритул до зони відчуження, що межує з українською територією.

“Загроза масштабного неприхованого військового вторгнення путінського режиму сьогодні вища, ніж у 2014 році. Тому часу на об’єднання та концентрацію мало, але критично важливо цей час не згаяти!”, — наголосив Арсен Аваков.