Сім’ї загиблих і поранених правоохоронців отримали сертифікати на квартири

Глава Уряду України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручили сертифікати на службове житло сім’ям та колегам тих бійців Нацгвардії і підрозділів міліції, які були поранені або загинули в зоні АТО. Сім квартир – на Київщині, ще одна – в Херсоні.

PM789image001

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрілися сьогодні, 8 травня, з сім’ями і колегами тих працівників органів внутрішніх справ, які отримали поранення або загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

За словами Арсенія Яценюка, нагороджувані бійці стали прикладом для їхніх колег, які зараз стоять поруч з ними на плацу.

PM643image001

– Ми стали єдиною нацією, коли зрозуміли цінність нашої незалежності. Прошу вас боротися за нашу країну так, як зараз борються хлопці в Донецьку і Луганську. Сподіваюся на вас і дякую за мужність. Вірю в перемогу, – підкреслив Глава Уряду України.

Капітан Національної гвардії України Петро Лавриненко загинув у вересні минулого року від важкого вогнепального поранення під час обстрілу колони українських силовиків біля села Тельманове, що в Донецькій області.

PM714image002

Старший інспектор батальйону патрульної служби «Херсон» капітан міліції Руслан Салівончік загинув 29 серпня минулого року під час виходу з оточення неподалік від Іловайська. Сертифікати на квартири отримали мати Петра Лавриненко і дружина Руслана Салівончік.

PM77image003

Ще шість сертифікатів на службове житло отримали бійці загону спецпризначення Національної гвардії «Азов», працівники спецбатальйонів міліції «Миротворець» і «Київ-2». Вони отримали поранення різного ступеня тяжкості під час захисту міст Маріуполя, Мар’їнки, Іловайська.

Глава МВС Арсен Аваков зазначив, що мир досягається нелегко.

PM958image003

– Коли ми навчимося в бою підставляти один одному плече, коли досягнемо такої майстерності, щоб від наших пострілів здригалася ворожа сила, тоді в Україні настане мир. Ми будемо допомагати і підтримувати вас, – підкреслив Арсен Аваков.