Швеція надаватиме МВС допомогу в реформуванні

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції під час зустрічі з міністром внутрішніх справ України.

Сьогодні відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Андреасом фон Бекератом.

На зустрічі обговорювалися питання співпраці України і Швеції на шляху реформ, зокрема реформи МВС України.

«У рамках реформування міністерства внутрішніх справ ми зацікавлені у співпраці та партнерських відносинах з Королівством Швеції, наприклад, в питаннях розвитку відомчої медицини та інституту дільничних інспекторів», – зазначив Арсен Аваков.

PM971image002

За словами міністра, до розробки законодавчої бази реформування правоохоронної системи, були запрошені фахівці європейських країн, експерти та представники громадськості. Досвід країн-членів ЄС врахований в Концепції першочергових заходів щодо реформування МВС і проект Закону «Про поліцію».

Посол Андреас фон Бекерат, в свою чергу, передав лист від Міністра закордонних справ Швеції Маргот Елізабет Вальстрьом, в якому йдеться про підтримку України на шляху реформування і наданні допомоги у вигляді медичного обладнання.

PM205image004

Швеція підтримує Україну на шляху змін та надає допомогу, в тому числі і фінансову. У березні було підписано міжурядову угоду про співробітництво в галузі розвитку. В рамках цієї угоди Швеція надаватиме щорічно Україні допомогу в розмірі 25 млн. євро. протягом семирічного періоду.