СХІД. Арсен Аваков

Ситуація з розслідування вчорашньої трагедії в Донецьку.

1.Працює шість спеціальних слідчих груп. До заарештованих на ранок 4 людей додалося ще двоє. На цей момент шестеро затриманих.

  1. Завдяки активній роботі з журналістами, які надали матеріали встановлено близько 20 осіб додатково – прямих призвідників і виконавців “в перших рядах”. Оперативні групи працюють з доставки підозрюваних в органи слідства.
  2. Встановлено особу вбивці, який завдав смертельні рани загиблому активісту. Прямі свідчення очевидців. Кат – кличка злочинця. Міліція почала розшукувати злочинця. Знайдемо!
  3. Оцінка дій лінійного складу ППС органів МВС Донецької області: дії лінійного складу в ряді епізодів були не адекватні. Такий стан речей в Донецькій міліції. Заміною керівного складу не обійтися. Потрібні більш глибокі дії і реабілітація. Хто готовий реально допомагати – по суті, а не за посади і владу, у кого душа болить за Донбас – прошу – включайтеся. І губернатор і новопризначений керівник міліції налаштовані на якісно інший рівень роботи МВС в області.

Луганськ.

  1. За результатом спільних дій СБУ та МВС в Луганську затримано по сепаратистської статті – Харитонов, який поряд з раніше затриманим Клінчаєвим звинувачується органами слідства МВС і СБУ. На даний момент він доставлений до Києва і суд обирає йому запобіжний захід.
  2. За фактом захоплення Луганській ТРК ІРТА, що мав місце 10 березня. Слідчі органи МВС, за підтримки СБУ провели розслідування і пред’явили звинувачення за ст.294 двом лідерам організації “Луганська гвардія” Качур М.С. і Акімов А. В. Рішенням судом обом обрано запобіжний захід – домашній арешт.