рсен Аваков: 2 листопада 2018 року Україна і Катар переходять на безвізовий режим

31 жовтня в м. Доха міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і прем’єр-міністр Катару шейх Абдулла бін Нассер бін Халіфа Аль Тані підтвердили успішне завершення процедур для введення з 2 листопада 2018 року безвізового режиму.

 

Довідка:

Катар – держава (емірат) на Близькому Сході, розташована на Катарському півострові в північно-східній частині Аравійського півострова. Катар – одна з найбагатших держав світу, є світовим лідером за рівнем ВВП на душу населення. Катар є абсолютною монархією. Глава держави – емір, який призначає прем’єр-міністра, членів Ради міністрів і Консультативної ради. Влада еміра обмежена тільки рамками шаріату.

Катар був колонією Великобританії з 1916 по 1971 рік. До середини XX століття економіка країни базувалася на тваринництві, рибному промислі та видобутку перлів. З 1939 року почалося освоєння найбагатших нафтових родовищ.

Сьогодні Катар – 3-й в світі за запасами природного газу, 6-й в світі експортер природного газу і 21-й експортер нафти і нафтопродуктів. Входить в Організацію країн-експортерів нафти.

Туризм – одна з найбільш розвинених галузей економіки країни.