Розпочата МВС мотиваційна програма буде поширена на всі держструктури

Про це повідомив 17 квітня 2019 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він відзначив ініціативу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – забезпечити житлом поліцейських і рятувальників на умовах пільгового фінансового лізингу.

«Розпочата міністерством внутрішніх справ соціальна програма буде поширена на всі служби. Щоб зміцнити мотивацію до щоденної роботи і особистого розвитку, необхідно забезпечити людей житлом», – зазначив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман також повідомив, що за три роки роботи Кабінету Міністрів особливу увагу було приділено поліпшенню фінансового забезпечення та соціальних умов для нацгвардійців і рятувальників. З 2016 року заробітна плата працівників цих підрозділів виросла в два рази.

Раніше Арсен Аваков заявив, що підвищення рівня соціальних стандартів правоохоронців є одним із основних елементів реформи:

«Основа нашої системи – компетентний мотивований співробітник. Тому ми переконали керівництво країни в тому, що фінансування правоохоронних органів і військових, забезпечення перспективи для них є нашим ключовим пріоритетом. Дуже важливо – ми отримаємо мотивованого, чесного професіонала, який буде служити на благо країни».

Відзначимо, що за ініціативою Міністерства внутрішніх справ, вперше в 2018 році, для забезпечення житлом співробітників НПУ і ДСНС з держбюджету було виділено 1,6 млрд. грн.