Про брехню російського МЗС. Арсен Аваков

У польових умовах з інтернетом складно. Зараз добрався до wifi – переглянув стрічку новин. Багато неточностей і помилок по АТО. Це зрозуміло – ми багато інформації закривали від ЗМІ навмисно. Але ось заява росіян – не помилка – брехня, і такої міри нахабства, що Гебельс відпочиває ..

Заява російського МЗС реально вразило мене своїм цинізмом. Тільки що стикався – бачив все, що відбувається на власні очі, а тут таке ..

Каральна операція проти власного народу, говорите? А може – дипломатичний етикет в сторону – антитерористична операція проти диверсійної групи ГРУ Російської федерації буде точніше ?!

Напевно точніше.

Інакше як пояснити ранкові постріли «мирних» ополченців, а точніше спецназівців ГРУ за українськими вертольотам, розкидає листівки? Пострілами з ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс) РОСІЙСЬКОГО виробництва. Пострілами не навмання, а дуплетом – спеціальної тактикою – в інтервалі 5 секундною затримкою – так, щоб перша ракета взяла на себе теплову пастку вертольота, а друга влучила в ціль. Так зуміє стріляти тільки підготовлений спецназівець.
Як пояснити панічні ранкові дзвінки бойовиків до російських босам з проханням надіслати авіацію (перехоплення є – сам чув)? Як можна так безсоромно брехати?

Брехливі демагоги!

Я сьогодні розмовляв з декількома «ополченцями» з місцевих, затриманими на блок-постах терористів зі зброєю в руках. Те, що вони розповіли, дає багато інформації про правила дій диверсійних груп Росії на території України. І в Слов’янську зокрема.

Залякування, рекет і відвертий грабіж, комендантська година, насильницька запис в Донецьку республіку, катівня в підвалі будівлі СБУ, тортури і вбивства будь-якого висловив непокору, близько 50 заручників, насильницький збір «мирних громадян» поквартирним обходом на пікети (живі щити), постійне очікування грошей ззовні ..

Розташування вогневих точок навмисно під прикриттям або безпосередньо на житлових будинках, під прикриттям людей – це як? Начепили георгіївські стрічки, а діяти як нацисти? .. Така вам буде і частка, як у нацистів – невесела. І ніяка істерика російського МЗС не зупинить нашої рішучості добити терористів.

ТЕРОРИСТІВ, а не тих, хто думає по іншому. Терористам – знищення, інакомислячих – діалог. Ніяк не інакше.

P/S: протягом сьогоднішнього дня АТО ніхто з мирних жителів Слов’янська і Краматорська не постраждав.