Привітання міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з нагоди Дня міліції

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ і себе особисто щиро і сердечно вітаю працівників та ветеранів органів внутрішніх справ і членів їх сімей з професійним святом – Днем міліції.

Багато років ви пліч-о-пліч протидієте злочинності, забезпечуєте захист конституційних прав і свобод громадян, оберігаєте мир і спокій, підтримуєте громадський порядок.

На вашу долю випало пройти випробування на професійну і громадянську зрілість в умовах антитерористичного протистояння. Продовжуючи традиції сивочолих ветеранів, залишившись вірними присязі, ви продовжуєте виконувати свій професійний обов’язок.

Історія української міліції пам’ятає всі етапи її розвитку: становлення, підйом, падіння її авторитету в громадянському суспільстві.

Сьогодні ми знаходимося на етапі реформування, і я глибоко переконаний, що завдяки особистому внеску кожного з вас цей шлях буде пройдений гідно.

Наші співвітчизники дали нам великий аванс своєї довіри, тому необхідно зробити все можливе, щоб його не втратити.

З нагоди свята щиро бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру, добра, благополуччя, подальших здобутків в ім’я процвітання незалежної України. Нехай тепло людської подяки за добрі справи в сфері правоохоронної діяльності зігріває ваші серця!

З повагою

Міністр внутрішніх справ України

Арсен Аваков