Привітання міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Днем Перемоги

Колегія Міністерства внутрішніх справ України і я особисто вітаємо  особовий склад, ветеранів органів та підрозділів внутрішніх справ з нагоди знаменного свята – 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні!

День перемоги назавжди залишиться днем ​​нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого українського народу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – це справжній приклад патріотизму для нащадків.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми славимо тих, хто самовідданою працею в тилу наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразок мужності, силу духу і самопожертву, виявлені боях за рідну землю.

Шановні ветерани!

Бажаємо вам міцного здоров’я і чудового настрою. Нехай в цей святий для всіх нас день, не болять ваші рани. Хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях!


Міністр внутрішніх справ України