Президент України відвідав першу бригаду оперативного реагування Нацгвардії

26 липня Петро Порошенко в рамках інспекторської перевірки відвідав оперативну бригаду Національної гвардії України, в Нових Петрівцях під Києвом.

Разом з Президентом в навчальний центр Нацгвардії, де дислокується бригада, відвідали голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із заступниками.

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Степан Полторак доповів Президенту про структуру знову Нацгвардії, нові підрозділи, які створюються в системі НГУ, зокрема, артилерійські, нове озброєння і оснащення, яке надходить в НГУ.

2

Гостям продемонстрували нову техніку, яка незабаром буде задіяна в зоні проведення АТО. Зокрема, на озброєнні у Нацгвардії з’явилися бронемашини «Кугуар», «Дозор», «Спартан», нова техніка для транспортування особового складу.

На території навчального центру також розгорнули пневмокаркасний надувний намет для відпочинку військовослужбовців. Автоматичний гранатомет, міномети, гаубиці, зенітні установки, переносний зенітно-ракетний комплекс «Голка», протитанковий ракетний комплекс «Фагот», – і це далеко не весь перелік того, що було представлено гостям в рамках візиту.

3

Така техніка дозволяє виконувати кардинально нові завдання, які зараз з’являються перед силовиками.

4
Президент оглянув військове спорядження, снайперські комплекси, озброєння артилерії, гранатомети, модульний комплекс для розміщення бійців.

Президент зазначив, що значно виріс рівень якості оснащення бійців.

“Той, хто сьогодні йде в бій, в тому числі і по третій хвилі часткову мобілізацію, одягнений в нову форму, захищений бронежилетом належного класу захисту, взутий, нагодований і готовий захищати Україну”, – підкреслив він.

6

7Президент Порошенко вручив державні нагороди 19 бійцям, які проявили неабияку мужність і героїзм в зоні АТО.

Президент висловив переконання, що за останні два з половиною місяці в Україні народилася нова українська армія, Національна гвардія, Українські прикордонні війська. «Сьогодні ми можемо стверджувати, що це – справжні визволителі, ті, хто звільняє від окупації української міста, селища і села», – зазначив Петро Порошенко.

8

9

Також Президент оголосив Указ про присвоєння полковнику Радієвська звання генерал-майора посмертно і доручив командувачу генерал-лейтенант Степану Полторак передати копію Указу сім’ї Олександра Радієвська і напутні слова його сина Андрія, який в даний час виконує завдання в зоні АТО. «Передайте від мене наказ його синові, лейтенанту, щоб він міцно тримав прапор батька», – сказав Петро Порошенко.

10

Пам’ять всіх воїнів, загиблих на сході держави, присутні вшанували хвилиною мовчання.