Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подякував главам МВС і ГСЧС за оперативну ліквідацію пожежі в Одеській області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і координована МВС Державна служба з надзвичайних ситуацій професійно і ефективно спрацювали при ліквідації пожежі на заводі ТОВ «Дельта Вілмар» в с. Нові Білярі Одеської області поблизу порту “Південний”, підкреслив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні, 7 листопада, під час засідання Уряду.

«Дізнавшись про пожежу на заводі, біля порту« Південний», міністр внутрішніх справ віддав відповідні накази, і підрозділи ДСНС почали працювати. Пожежа була ліквідована за лічені години. Все зробили дуже професійно. Треба подякувати міністру внутрішніх справ Арсена Авакова, главі ДСНС Миколі Чечоткіну, але перш за все рятувальників, які безпосередньо займалися гасінням – за оперативну реакцію, виявлену мужність і професіоналізм під час ліквідації пожежі», – сказав Володимир Гройсман.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що пожежа біля порту «Південний» могла б мати страшні наслідки, але завдяки роботі МВС пожежа була оперативно ліквідована.

«Пожежа біля порту “Південний”, який міг би мати страшні техногенні наслідки – було оперативно ліквідовано. Я хотів би подякувати міністру внутрішніх справ Арсена Авакова за оперативну реакцію і за злагоджену роботу служб. Були задіяні десятки одиниць техніки, пожежу ліквідовано. Ніяких загроз немає », – повідомив Володимир Омелян.

Нагадаємо, 6 листопада о 19:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння поблизу с. Нові Білярі на території одного із заводів ТОВ «Дельта Вілмар» (підприємство розташоване між Одеським припортовим заводом, який виробляє аміак і карбамід, і портом «Південний»).

О 19:54 на місце виклику прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи і встановили, що горить рослинне масло і горюча тара в цеху з виробництва маргарину. Адміністрацією заводу було здійснено евакуацію персоналу заводу. Організовано штаб пожежогасіння. ДСНС задіяла 24 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 134 рятувальників.

Станом на 7 листопада пожежу ліквідовано на загальній площі 1500 м2. Постраждалих немає.