Поточне. На ранок. Арсен Аваков

Поточне на ранок. Дивлюся, всі поховалися і не хочуть пояснювати, що відбувається. Поясню я, що знаю.

  1. На барикаді Грушевського зробили проїзд для автомашин (як раніше такі зробили на Хрещатику у ЦУМі, Інститутській, на Михайловскій, Трехсветительскій). На Грушевського буде наше КПП. Всі дії по реконструкції узгоджені з дислокованими на барикаді захисниками. Як тільки беркут перестане перешкоджати – будь-який цивільний зможе проїхати по вулиці. НЕ ВИСТАЧАЄ ПІСКУ для завершення повної реконструкції. Хто може – ДОПОМАГАЙТЕ!
  2. Тернопільська, Івано-Франківська, Львівська та Полтавська ОДА розблоковані цієї ночі – держслужбовці в них можуть приступити до роботи. КМДА вранці буде передано під патронат ОБСЄ і від імені головуючої в ОБСЄ Швейцарії.
  3. Штаб спротиву зробив ці дії, на виконання двох рішень Ради Майдану, що були прийняті одноголосно. Нюанси і деякі тактичні моменти до пори – не оголошуються, виходячи з «військово» – тактичних міркувань. Всі доводи, що знаходяться поза публічною сферою уваги будуть висвітлені трохи пізніше.
  4. На сьогоднішній ранок – все формальні умови Закону про звільнення від кримінальної відповідальності учасників масових протестів в січні-лютому – виконані.

Штаб спротиву, Рада Майдану вимагає негайного введення Закону в дію. Зокрема: закриття близько 2000 кримінальних справ проти учасників протестів, остаточної реабілітації 236 раніше заарештованих, а нині знаходяться під домашнім арештом і поручительство наших побратимів.

Звертаємо увагу влади, що в разі не виконання норми закону в найкоротший термін, Штаб національного спротиву залишає за собою право повернутися до тих форм протесту і реакції, які вважатиме адекватними – в тому числі і повторну блокування будівель і органів влади.

  1. Істерику диванних бійців, які не розібралися в тому, що відбувається – слухати і читати не приємно, ну серпанкових панянок на Майдані немає – ніхто не розтане. Розберетеся, коли щирі і вболіваєте за справу Майдану. Крикунів “все пропало” імені Медведчука, ботам і рекомендованим коментаторам – найкращі побажання в повний місяць.

Тим хто кричить про “злив” – як думайте скільки треба часу для відновлення статус кво, при зриві влади процесу звільнення і реабілітації наших побратимів? Правильно – 30 хвилин. У вівторок, схоже, все буде жорстко і всередині Верховної Ради і зовні. Бережіть сили і емоції.