Посол Канади Лариса Галадза привітала Арсена Авакова із звільненням нацгвардійця Віталія Марківа

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков обговорив із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Галадза розширення співпраці МВС України та уряду Канади.

 

 

У ході зустрічі, яка відбулась 5 листопада, пані Посол привітала МВС України і міністра Авакова з позитивним рішенням Апеляційного суду міста Мілан у справі військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа:

«Щиро вітаю Україну і Вас особисто, пане міністре, з поверненням військовослужбовця Марківа на Батьківщину. Сьогодні, коли так мало хороших новин, ця звістка особливо радує. Це свідчить, що правосуддя взяло верх».

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів канадській делегації про структурні зміни в Національній поліції, здійснюваних у зв’язку з процесом децентралізації держави, а також про необхідність забезпечення необхідної соціальної складової при проведенні інституційних змін. З цією метою продовжується програма забезпечення працівників Нацполіції і Держслужби з надзвичайних ситуацій житлом на умовах пільгового фінансового лізингу.

«Ми підлаштовуємо систему поліцейських підрозділів під новий адміністративно-територіальний устрій. У той же час, ми не забуваємо про такі речі як мотивація, підвищення компетентності та соціального захисту поліцейських. Усі хто на службі, повинні знати, що держава піклується про них», – зазначив міністр.

У ході зустрічі сторони наголосили на важливості підтримки змін в ювенальній поліції, а також розвиток «Custody Records» (система електронної фіксації всіх дій, що відбуваються із затриманими громадянами, з метою дотримання їх прав).

«Уряд Канади підтримує реформу Національної поліції. Це продуктивна і ефективна реформа, яка повинна продовжуватися», – сказала Посол Канади Лариса Галадза.