ПОЛТАВА! – наш 16-й крок у створенні Твоєї нової поліції!

З вересня по грудень 2015 року в Полтаві було подано 5 893 заяв в патрульну поліцію, пройшов конкурс і закінчив навчання тільки 1 кандидат з 22-х. І сьогодні 245 гідних в перший раз заступлять на охорону права і порядку на вулицях Полтави!

У Полтавській патрульній поліції:

дівчат-20%;

поліцейських з вищою освітою -80%;

учасників АТО – 36 осіб, серед них більшість з славного батальйону «Полтава».

Бійці добровольчого батальйону МВС «Полтава» в перший раз отримали бойове завдання 18 липня 2014 г. в місті Артемівську, брали участь в боях під Дебальцеве, захищали Макіївку, Володарське, Маріуполь, Широкине, Новоайдар, Біловодське, Станцію Луганську. Пишаюся хлопцями!

Крім 245 патрульних, роботу Департаменту патрульної поліції забезпечуватимуть 60 співробітників апарату – моніторинг, диспетчерська та допоміжні служби.

Начальників Департаменту патрульної поліції в Полтаві призначений Віталій Мельничук, 34 роки, вища освіта за спеціальністю «правоохоронна діяльність», досвід роботи в патрульної поліції Києва (командир роти).

Побажаємо удачі Новій патрульної поліції Полтави!

Всього ж на сьогодні, 5 березня 2016 року, в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Ужгороді, Мукачеві, Миколаєві, Луцьку, Хмельницькому, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Херсоні, Вінниці, Чернігові, Кременчуці, Черкасах, аеропорту Бориспіль служать 8660 патрульних поліцейських. До кінця року ми плануємо запустити патрульну поліцію в Тернополі, Борисполі, Житомирі, Чернівцях, Рівному, Запоріжжі, Кіровограді, Кривому Розі, Сумах, Маріуполі, Слов’янську, Краматорську, Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську.

Крок за кроком, в Україні вибудовується система, створена на основі нової, європейської ідеології, яка вже ніколи не повернеться до старої, каральної системи і буде служити кожному українцю і захищати кожну людину!