Поліцейська реформа – пріоритет співпраці України і Канади в сфері безпеки

Про це йшлося під час зустрічі української делегації на чолі з Президентом Петром Порошенко, за участю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд, яка відбулася 22 вересня 2017 року, в Торонто, Канада.

Як повідомив глава МВС, зустріч в Торонто була змістовною і продуктивною – канадська сторона висловила готовність до продовження співпраці в трансформаційних процесах і реформуванні системи органів внутрішніх справ, перш за все – в продовженні та розширенні реформи Національної поліції України.

Арсен Аваков подякував канадському Уряду за послідовну позицію і підтримку реформи.

Під час попередніх робочих візитів міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова в Канаду була досягнута домовленість про те, що Уряд Канади надасть у 2017 році 8,1 млн. доларів на розвиток української поліції.

Відзначимо, 25 вересня 2017 року канадські колеги – представники волонтерської місії «Допомога пожежним для України» (Firefighter Aid to UA) за підтримки мережі міжнародного благодійного корпусу «Rotary Club», передали рятувальникам Головного управління ДСНС в Київській області пожежну форму і обладнання. У найближчих планах передача канадською стороною медичного обладнання та екіпіровки на 2 мільйони канадських доларів для Держприкордонслужби України.