Піти з Майдану? Мої умови. Арсен Аваков

Якби запитали мене, що потрібно, що б ти Арсен пішов з Майдану і перейшов до рутинного політичного діалогу? Які твої умови?

Я б виставив такі вимоги:

  1. Зміна Конституції України. Повернення до конституції 2004 року, як варіант. Головне повернення до парламентсько -президентської моделі держави – без царя. Випливають з цього зміни – дострокові, може і не завтра, але дострокові вибори Президента.
  2. На основі відновленої конституції створення нової більшості у чинній Верховній Раді.
  3. Нова більшість у ВР формує новий Кабінет міністрів, незалежний від чинного президента, а залежний від нової більшості. Як перехідна модель влади – до президентських виборів – потім повне перезавантаження влади.
  4. Новий Кабінет міністрів одним з перших своїх рішень повертає країну на шлях євроінтеграції і в найкоротший термін підписує угоду з Євросоюзом про асоційоване членство, можливо, з посиленими преференціями для України. Це реально.
  5. Всі політичні заручники, всі політичні в’язні і, в першу чергу, Юлія Тимошенко – звільняються і, проти них припиняється кримінальне та адміністративне провадження за сфабрикованими звинуваченнями.
  6. Буде розпочато і доведено до логічного кінця РЕАЛЬНИЙ розслідування по всіх випадках вбивств, побиття, тортур і викрадень людей в останні місяці. І винні будуть притягнуті до відповідальності. Тільки без імітації, а як годиться.

Виходить, це за великим рахунком і все … Якщо все це станеться – я готовий повернутися з Майдану – до рутинної парламентської діяльності – до хрипоти сперечатися з опонентами в парламенті навколо економічних законів розвитку, моделей інвестиційних ризиків, балансу податкової системи, балансу виборного законодавства та іншого …

Ось на таке я згоден. Ось такий мій компроміс.

А Ви то – як? На що готові Ви ?!