Після ночі. Теперь о информационной провокации. Арсен Аваков

Ніч на Майдані була не простою.

Зіткнення в Святошинському районі, мобілізація і тривога на Майдані – безліч важко травмованих, в тому числі важко. Розбита голова Юри Луценка, що прикривав людей від озвірілого беркута, що врізався в демонстрантів …

Про це сьогодні розкажуть. Розкажуть в деталях про Святошинськиіподії. І бійці 14-ї сотні Самооборони, що тримали ланцюг обороняючись від беркута, і Луценко, і народні депутати, що там були і громадські активісти – і Зорян Шкіряк, і Ігор Луценко, і Булатов і Олексій Гриценко … багато хлопців …

Я пишу ці рядки з Майдану, прямо зі штабу – з ранку приходять безліч людей, у них тисячі питань щодо подій вночі … АЛЕ зараз я, як комендант Майдану повинен сказати про інше. Зобов’язаний сказати!

У розпорядженні Штабу з’явилися “темники” і розробки адміністрації президента до впровадження в документи за підсумками Форуму майданів, що буде проходити в Харкові.

Нас всіх тут в цю безсонну ніч шокувало збіг цілих абзаців проекту резолюції Форуму і цих темників з адміністрації Януковича.

Я точно знаю, що до дорогого мені Харківському Евромайдану до Харкова, на форум – приїхали багато шанованих і порядних людей. І тепер я точно знаю, що частина провокаторів від політики намагаються за вказівкою президентської адміністрації розколоти євромайдан провокативними пропозиціями, що мають бути озвучені з Харкова.

Брати! Те, за що ми всі пишалися в ці місяці протесту – наша єдність у боротьбі з режимом.

Зараз – час згуртується. Час реальних дій, відкинувши всі особисті і інші амбіції. Час слухати один – одного. Це стосується всіх – і громадських працівників і політиків і кожного з Вас … Час думати і нести відповідальність – не дозволяти себе розігрувати в темну негідникам.

Вірю харків’янам, яких знаю сто років … Знаю – все, що ми повинні з Вами робити сьогодні – це бачити.

Разом – сила!