Перший офіс Департаменту патрульної поліції Києва вже працює

У середу, 22 липня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, перший заступник міністра Ека Згуладзе взяли участь у відкритті головного управління патрульної поліції Києва. На церемонії були присутні заступник держсекретаря США Вільям Браунфілд, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт і начальник відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні Крістофер Сміт.

Гості оглянули зал адміністративної практики, чергової частини, кімнати видачі відеореєстраторів, зберігання і обробки відеоінформації, збройову кімнату.

Центр обслуговування обладнаний всім необхідним для прийому громадян, в тому числі з особливими потребами. Для управління потоками відвідувачів встановлені термінали електронної черги.

«Якщо людині щось треба дізнатися про правопорушення, написати скаргу на діяльність поліції, отримати вилучене водійське посвідчення, отримати довідку для страхової компанії про ДТП – він приходить в цей центр і без черг, які раніше були в районних управліннях ДАІ, без зволікань отримує поліцейську послугу», – сказав глава Уряду.

Арсеній Яценюк підкреслив, що це перший етап у реформуванні адміністративних послуг в правоохоронному відомстві.

«Ми вітаємо цей крок, зроблений за допомогою наших американських партнерів. Це тільки перший крок в повній реформі поліцейського сервісу в Україні», – зазначив Прем’єр Міністр.

В офісі Департаменту патрульної поліції працює цілодобова ГАРЯЧА ЛІНІЯ, за номером (044) 254-94-94.