Перші претенденти на роботу в патрульній службі почали тестування

Кандидати мають півтори години на рішення спеціально розробленого тесту. Після закінчення тестування претендент відразу побачить свою оцінку. Участь у відкритті другого туру відбору взяли глава МВС Арсен Аваков і його перший заступник Ека Згуладзе.

1

Тестування стартувало на базі Національної академії внутрішніх справ. Сьогодні в ньому візьмуть участь близько півтори сотні кандидатів на службу. Їм запропонували тест, розроблений спеціально для того, щоб оцінити загальні здібності претендентів.

2

 

Подібний тест широко використовується в багатьох країнах світу: США, Канаді, Великобританії і т. д. Тести були розроблені в рамках технічної підтримки реформування Міністерства внутрішніх справ України при донорської фінансової допомоги Посольства США.

3

У кандидатів буде півтори години для того щоб відповісти на 60 питань в електронному вигляді і здати іспит. Всього ж для тестування підготовлено понад 100 питань, які не вимагають ніяких спеціальних знань у правоохоронній тематиці.

Питання тесту орієнтовані на те, щоб перевірити здібності майбутніх патрульних вартою до логічного і аналітичного мислення, а також перевірити комунікативні навички, які знадобляться майбутнім співробітникам в повсякденній роботі. Відразу ж після закінчення тестування претендент побачить на екрані монітора, скільки правильних відповідей він дав.

4

У наступному турі передбачені іспит з фізичної підготовки, медичний огляд, тест MMPI (психологічний тест, який становить профіль особистості) і співбесіду. А інші претенденти, які не склали іспит, будуть зараховані до кадрового резерву правоохоронного відомства України.

Керівники МВС підкреслили, що відбір буде проходити на конкурсній основі. Отже, всі кандидати матимуть однаковий шанс, щоб потрапити до лав новостворюваного підрозділу столичної патрульної служби.