Пенсіонери органів внутрішніх справ, які підуть служити в спецзагони з охорони громадського порядку, будуть продовжувати отримувати пенсію.

Відповідні зміни до законодавства були прийняті сьогодні Верховною Радою України. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, – передає його слова офіційний сайт МВС.

Ці зміни дозволять усунути певні прогалини в законодавстві. Адже Законом України від 27.03.2014 № 1169 -VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації” внесено зміни до статті 2 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, згідно яким пенсіонерам з числа військовослужбовців і осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період в Збройні Сили України, інші утворені відповідно до законів України військові формування та Державної спеціальної служби транспорту, на службу в органи внутрішніх справ, Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально-виконавчої служби України виплата пенсій на час такої служби не припиняється.

Однак, відповідно до Закону України “Про міліцію” на службу в органи внутрішніх справ (міліцію) особи у визначеному законодавством порядку не призиваються, а приймаються.

“Прийняте рішення дало нам можливість поширити дію зазначеної норми цього Закону України на пенсіонерів з числа працівників органів внутрішніх справ, які виявили бажання служити в підрозділах патрульної служби міліції особливого призначення”, – повідомив глава правоохоронного відомства.