Олександр Турчинова і Арсен Аваков передали на озброєння спеціальних батальйонів Нацгвардії бронеавтомобілі з сучасними системами зв’язку

В ході церемонії глава МВС України Арсен Аваков зазначив, що даний автомобіль дає можливість організувати зв’язок між відділеннями Нацгвардії незалежно від їх дислокації. Бронеавтомобіль обладнаний системою радіозв’язку, яка працює через супутник. Крім того, система зв’язку цього командно-штабного автомобіля дає можливість доступу до міжміської телефонної мережі.

IMG_9194

Арсен Аваков зазначив, що представлений автомобіль є принципово новою розробкою, ідея якої з’явилася восени минулого року. Такі автомобілі підрозділ Нацгвардії буде укомплектувати в міру їх надходження.

 

 

IMG_9216

 

Крім того, оперативні підрозділи спеціального призначення Національний гвардії України «АЗОВ», «ДОНБАС» і 1-й Оперативний батальйон ім. Кульчицького Отримали 15 одиниць броньованої автотехніки (МАЗ-6317, що КРАЗ-Шрек Одна МПО, «Козак», «Спартан») і 7 пересувних пунктів розміщення і обігріву особового складу.

IMG_9189

 

Передача бронеавтомобілів, а також мобільних пунктів розміщення і обігріву особового складу відбулася в навчальному центрі Національної гвардії України (село Нові Петрівці)