Олександр Турчинов і Арсен Аваков вшанували пам’ять загиблих в АТО нацгвардійців

18 березня 2016 року секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час візиту до Навчального центру Національної гвардії України (Нові Петрівці) вшанували пам’ять бійців військової частини 3027 Північного Київського територіального управління НГУ.

5 вересня 2014 року під час виконання службово-бойових завдань поблизу смт. Тельманове Донецької області важкі вогнепальні поранення отримали нацгвардійці першого батальйону оперативного призначення військової частини 3027 Північного Київського територіального управління НГУ. Від ворожих куль загинули командир відділення роти оперативного призначення молодший сержант Юрій Спащенко і кулеметник бронеавтомобіля роти оперативного призначення солдат Микола Кобрінюк. Обом було по 19 років …

Молодих героїв не забувають в рідному підрозділі. У казармі на території військової частини обладнаний куточок пам’яті, у ліжок полеглих бійців їх портрети та живі квіти.

Олександр Турчинов і Арсен Аваков запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували хлопців, які ціною власного життя захищали рідну країну.

Також, секретар РНБО і голова МВС оглянули експозицію «Блокпост пам’яті», присвячену гвардійцям, які загинули під час бойових дій на сході країни, і покликану зберігати пам’ять про них.

Експонати виставки – ящики з-під снарядів і гранат, в яких розміщені фото та особисті речі загиблих героїв. Цей проект втілили в життя Міжнародна асоціація дослідників фортифікації «Цитадель» разом з сім’ями загиблих військовослужбовців за підтримки Національної гвардії України.