Олександр Турчинов і Арсен Аваков вручили ключі від квартир учасникам АТО

Нове житло отримали 26 бійців спецбатальйону МВС «Миротворець», які були поранені під час антитерористичної операції. Замість воїнів, які зараз знаходяться на лікуванні, ключі від службових квартир отримали члени їх сімей. Всього ж нове житло отримали понад 30 правоохоронців.

1

Урочистості відбулися сьогодні, 20 жовтня, на території навчального центру Національної академії внутрішніх справ в с. Віта Поштова, що на Київщині.

2

За словами Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, назва батальйону говорить сама за себе. Бійці батальйону були готові покласти своє здоров’я і життя за мир, і територіальну цілісність нашої держави, за європейський вибір народу України.

3

– Ми маємо можливість дати ключі від квартир саме пораненим героям, які своєю кров’ю покрили землю України для того, щоб звільнити її від ворогів, – сказав Олександр Турчинов.

4

5

7

8

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відзначив, що батальйон «Миротворець» є одним з найбільш бойових підрозділів МВС України. Це підрозділ, що складається з добровольців, загартувалось в боях, в тому числі – і в «котлі» під Іловайськ.

9

– Дуже важливо, щоб країна знала, що бійці готові захищати її в будь-який момент і в будь-якому місці, де того зажадає Батьківщина, – підкреслив глава МВС України.

Державні чиновники і правоохоронці хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

10

Всього ж бійцям «миротворця» вручили ключі від 32 квартир.

11

Олександр Турчинов запевнив, що МВС України та Уряд зроблять все від них залежне, щоб житло також отримали члени сімей загиблих правоохоронців.