Одеську міліцію очолив Гіоргі Лорткіпанідзе

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом з першим заступником Екою Згуладзе представили керівному складу ГУМВС України в Одеській області нового керівника.

1

Звертаючись до присутніх Арсен Аваков зазначив, що найголовніше – це повага і довіра громадян до правоохоронних органів. Він відзначив професіоналізм особового складу гарнізону одеської міліції та подякував за мир і спокій, збережені в регіоні. Окремо слова подяки Міністр висловив Івану Катеринчуку, який, згідно з новим проектом МВС, буде призначений главою Управління в Автономній Республіці Крим.

2

Іван Катеринчук звернувся до Міністра внутрішніх справ та особовому складу міліції Одеської області зі словами подяки за надану довіру і спільну роботу. Зокрема, побажав втілити всі нереалізовані плани з новим керівником Головного управління.

– Життя динамічне, – зазначив Арсен Аваков, – губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі запропонував про командну гру і запросив до участі Гіоргі Лорткіпанідзе, який має великий досвід роботи в Грузії.

3

Гіоргі Лорткіпанідзе подякував за довіру Арсена Авакова і зазначив, що готовий служити українському народові. За його словами, одним з основних завдань для себе він бачить створення умов для успішної роботи. Кожен міліціонер повинен вважати для себе за честь службу в правоохоронних органах.

Губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі подякував Арсену Авакову за швидке призначення нового глави одеської міліції і зазначив, що новий керівник буде проявляти «нульову» терпимість до криміналу у всіх сферах життя регіону – «від кишенькових злодіїв до рейдерів».

4

Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, яка працювала разом з Гіоргі Лорткіпанідзе в правоохоронних органах Грузії, охарактеризувала нового главу одеської міліції як високопрофесійного, кваліфікованого фахівця і принципового керівника. – Я знаю його більше 15 років і не бажала цього призначення, – зізналася вона, – Гія пройшов крізь пекло, війну, терор і багато іншого та заслужив спокійний відпочинок. Але він, такий професіонал, з яким можна будувати світ.

5

В кінці зустрічі Міністр внутрішніх справ нагадав новому керівнику про те, що міліція повинна залишатися поза політикою, а основне її завдання – забезпечення громадського порядку і боротьба зі злочинністю.

6

– Наше завдання сьогодні, – зазначив Арсен Аваков, – не допустити ескалації ситуації в регіоні і повернути довіру громадськості до міліції, щоб люди відчували, що людина у формі – це їх друг, а не ворог.

7

8