Нові патрульні Херсона в присутності Арсена Авакова і Хатії Деканоїдзе склали присягу на вірність Українському народові

Вже сьогодні вони вийдуть на перше чергування на вулицях обласного центру. У церемонії складення присяги взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

Сьогодні, 8 лютого 2016 року, в Херсоні на набережній Дніпра 302 нових патрульних поліцейських склали присягу на вірність Українському народові.

В урочистостях взяли участь голова МВС України Арсен Аваков, голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, керівники обласної та місцевої влади.

Право урочисто зачитати текст Присяги працівника Національної поліції надали начальнику управління патрульної поліції міста Херсона лейтенанту поліції Максиму Єрмакову. Разом з ним слова присяги виголосили 303 херсонських патрульних поліцейських, серед яких – 241 чоловік і 61 жінка.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, сьогоднішня подія є ще одним кроком вперед. Восени минулого року в Херсоні почався набір нової патрульної поліції. Тоді заявки подали 3200 осіб, завершили навчання 302 кандидата.

«Ось вони тут все – кращі з кращих, кожен десятий. Ті, кому вірите ви, хто живе в Херсоні, і ми, хто працює в Києві», – підкреслив Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що ключовим у діяльності нової поліції повинен бути принцип «Служити і захищати», а не «карати і кришувати», навіть з огляду на ситуацію, коли в країні – війна, а поруч знаходиться окупований Крим. Він побажав поліцейським бути «передовим бійцем» змін і реформ в Україні.

«Справедливість, честь, порядок – те, за що повинні відповідати поліція. Місія поліції – допомагати кожній людині, створювати нову систему, на основі якої буде рости нова економіка. Кожен на своєму місці повинен робити свій крок вперед, до нової країни. Чи не карати і кришувати, а служити і захищати – ми на вас розраховуємо! »- сказав Аваков.