Нова поліція Львова присягнула на вірність Українському народові

Сьогодні, 23 серпня, на площі Ринок у Львові понад 400 поліцейських склали Присягу на вірність Українському народові.

В урочистій церемонії взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Згуладзе-Глуксманн, керівництво ГУМВС України у Львівській області, керівники органів місцевої влади.

Текст присяги зачитав начальник патрульної поліції міста Львова Юрій Зозуля. Разом зі своїми колегами Присягу прийняла Ірина Кульчицька – невістка загиблого Героя України генерал-майора Національної гвардії Сергія Кульчицького.

Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков закликав львів’ян підтримати поліцейських.

«За моєю спиною стоять поліцейські, яким аплодують люди. Але ці хлопці ще не заслужили оплесків. Це дуже велика відповідальність, яку не можна не виправдати. Вони не можуть підвести, і, я думаю, вони це розуміють. Так, в Києві, так буде і тут. Це перші кроки нової поліції, це перші кроки реформи. Дуже важливо, що другий крок після Києва ми зробили у Львові», – зазначив глава МВС України.

Він також зазначив, що найближчим часом буде оголошено набір в нову поліцію ще в восьми обласних центрах. Крім того, найближчим часом на трасі Київ-Житомир з’являться перші представники дорожньої патрульної поліції, а трохи пізніше – вже на всіх автодорогах держави.