«Не дивлячись на труднощі, реформа триває» – Арсен Аваков

Про це глава міністерства внутрішніх справ заявив19 лютого після складення Присяги патрульних поліцейських міста Чернігів.

За словами Арсена Авакова, нові чернігівські поліцейські – кращі майже з 5000 претендентів. Подолавши конкурс 22 осіб на місце, пройшовши навчання в тренінговому центрі Головного управління поліції Київської області, прийнявши Присягу на вірність українському народові 211 новоспечених патрульних сьогодні ввечері вийдуть на вулиці міста Чернігова.

Міністр внутрішніх справ звернув увагу, що в чернігівській поліцейській команді 22 учасники АТО, 19% патрульних – дівчата. «Більше 86% патрульних мають вищу освіту – з гордістю повідомив Арсен Аваков. – У поліцію прийшли колишні журналісти, перекладачі, інженери, програмісти, військові, а також чотири майстри спорту і вісім кандидатів у майстри спорту».

Начальником управління патрульної поліції Чернігова призначений старший лейтенант поліції Олександр Леонов.

«Крок за кроком, як би не було непросто, долаючи помилки і труднощі, атаки недоброзичливців і атаки старої системи, ми проводимо реформу» – резюмував Арсен Аваков і побажав успіху новій  Чернігівській патрульній поліції.