Навіть у маленькому селі поліція повинна бути поряд з людьми – Арсен Аваков

Про це глава МВС заявив сьогодні, 23 лютого, під час церемонії першого інструктажу особового складу корпусу груп швидкого реагування патрульної поліції в Харківській області.

Нагадаємо, що в презентації взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, голова Консультативної місії ЄС Кястусіс Ланчінскас, начальник відділу з питань регіонального співробітництва Консультативної місії ЄС Удо Моллер, глава Експертної ради МВС України Євген Захаров, голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін і начальник Головного управління НПУ в Харківській області Анатолій Дмитрієв.

Як зазначив глава МВС Арсен Аваков, сьогодні на Харківщині почали працювати групи швидкого реагування поліції, які однозначно повинні стати однією з основних сервісних служб для населення області.

«Навіть у найменшому і найвіддаленішому селі люди повинні розуміти, що в будь-який момент, при будь-яких обставинах поліція завжди поруч і надасть допомогу»,  – акцентував Арсен Аваков.

За його словами, кожен поліцейський повинен усвідомити важливість своєї професії і місії, яку вони виконують в суспільстві. При цьому, глава МВС запевнив поліцейських Харківщини, що держава буде послідовно і невідступно удосконалювати та покращувати умови служби вартових порядку.

«Ми будемо будувати роботу на цих принципах», – підкреслив Арсен Аваков.

При цьому, Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, звертаючись до поліції Харківщини, зазначив, що вся система реформування МВС була підготовлена спільно з експертами і за підтримки ЄС.

«Запроваджувана сьогодні в Україні реформа поліції повністю відповідає європейським принципам і цінностям вільного і демократичного суспільства», – сказав Ян Томбінський.

За його словами служби в новій поліції повинні стати для співробітників правоохоронних органів не професією, а життєвим завданням.

Згоден з Головою Представництва ЄС в Україні і глава Експертної ради МВС України Євген Захаров. За його словами, реалізується реформа МВС – одна з кращих реформ України.