Нацгвардія отримала кілька нових бронемашин з сучасною системою вогню

Бронетранспортери «Спартан» оснащені інтегрованим комплексом, здатним вражати важку бронетехніку і вертольоти. Крім того, учасникам демонстрації представили інші зразки бронетехніки і допоміжні транспортні засоби.

1

На навчальному полігоні Національної гвардії, що під Києвом, відбулася передача нової техніки бійцям спеціального полку «Азов». У заході взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і виконуючий обов’язки командувача Національної гвардії Микола Балан.

2

Бійцям «Азова» передали 6 сучасних бронеавтомобілів «Спартан». Вони оснащені інтегрованим комплексом, до складу якого входять пульт дистанційного керування і протитанкова керована ракета. Оператор вибирає мету, здійснює пуск ракети і супроводжує мета в ручному або автоматичному режимі.

3

Комплекс, яким оснащені «Спартан», здатний вражати бронетехніку з комбінованої або монолітної бронею з динамічним захистом. Крім того, ця система вогню здатна знищувати танки і вертольоти.

Секретар РНБО України Олександр Турчинов і голова МВС Арсен Аваков відвідали полігон, на якому екіпажі бронемашин проводять бойові стрільби.

За словами глави МВС Арсена Авакова, частина техніки відвантажується Харкові і відразу ж прямує в зону проведення антитерористичної операції на Донбасі для передачі її підрозділам, які цього потребують. Передана сьогодні «Азову» техніка теж найближчим часом відправиться в зону АТО.

4

– Сьогодні ці машини тут, а завтра вони будуть на передовій разом з тими екіпажами, які їх приймають. Наша філософія така: максимально зміцнити ті частини, які є найбільш боєздатними, і забезпечити їм можливість виконувати бойові завдання, – підкреслив глава МВС.

Військовим правоохоронцям також продемонстрували сучасні зразки бронетехніки і допоміжного транспорту: бронетранспортер БТР-3Е, командно-штабний автомобіль, кілька зразків евакуаторів. Також серед представлених зразків – бронеавтомобіль «Раптор», який випускає вітчизняне підприємство «КрАЗ».