На Солом’янській площі столиці вшанували загиблих правоохоронців

Сьогодні вранці Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, а також члени колегії МВС, керівники структурних підрозділів, керівництво Академії внутрішніх справ України, ветерани МВС та члени сімей загиблих правоохоронців поклали квіти до пам’ятника «Мужності, вірності, героїзму працівників органів внутрішніх справ, які загинули від рук злочинців».

Також на церемонії були бійці батальйону територіальної оборони «Азов», поранені бійці добровольчого батальйону Національної гвардії «Донбас».

2

Щорічно 22 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих співробітників органів внутрішніх справ, які, виконуючи службовий обов’язок, стали перепоною злочинності ціною власного життя. Після покладання квітів в пам’ять про загиблих пролунав салют зі стрілецької зброї, а далі – хвилина мовчання …

3

– Дорогі рідні та близькі героїв, які віддали своє життя, захищаю Батьківщину. Ми зібралися, щоб вшанувати пам’ять справжніх героїв України. Война ще не завершено і є окупована територія нашої країни. Но завдяки таким героям, які воюють проти ворога, народжується нова нація, – звернувся до присутніх Олександр Турчинов.

Після промови Голови ВР правоохоронці, котрі проявили героїзм у боях, були нагороджені орденами «За мужність» і медалями.

4

5

Нагороди для бійців, загиблих в АТО, отримали їх рідні. Також разом з нагородами сім’ї загиблих отримали сертифікати на отримання житла.

6

– Уряд прийняв рішення про матеріальне забезпечення сімей правоохоронців, які загинули під час бойових дій. Сім’ї загиблих отримають гідну пенсію і сертифікати на отримання житла. Сьогодні перші сім’ї вже отримали такі сертифікати, – сказав Олександр Турчинов.

За словами Арсена Авакова, в боях за визволення України в зоні АТО загинуло 64 правоохоронці.

– 64 відважних воїна-міліціонери загинули в цьому конфлікті за останні місяці. В даний час зведені підрозділи МВС, Нацгвардії і Збройних сил України ведуть бої в Іловайську. Це спецбатальйону «Дніпро», «Шахтарськ», «Миротворець», «Донбас» і «Азов», – повідомив міністр.

За словами одного з поранених бійців Анатолія, тільки він одужає, обов’язково повернеться на Схід захищати Батьківщину. Згадувати, скільки загинуло побратимів, не хоче … Це важко і болісно. Але, незважаючи на це, має бойовий дух і віру в перемогу.