На озброєння Нацгвардії прийшли «Раптори»

Таку назву носять спеціалізовані бронеавтомобілі, створені на базі вітчизняних «КрАЗів». Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

1

Машина «Raptor-АРС-КрАЗ» призначена для перекидання підрозділів в умовах бойової обстановки. Бронеавтомобіль створений на базі шасі КрАЗ-6322, він стійкий, оскільки має масу 25,2 тонни.

2

Автомобіль має бронезащиту стандарту STANAG 4569, він обладнаний броньованим склом і бійницями. Є можливість, при необхідності, вести бій безпосередньо в русі. Броньовані капсула для 24 бійців – знімна. Це дає можливість використовувати її у вигляді стаціонарного пункту оборони (блокпоста) з автономним кондиціонуванням, опаленням і аварійними люками.

3

«Відмінна машина! Додаємо стаціонарні великокаліберні кулемети в люках з короною захисту зверху, і машина готова до бойових умов», – зазначив Арсен Аваков.

4

За його словами, це одна з двох версій бронемашин такого класу на базі КрАЗа, замовлених для Нацгвардії. На початку осені для Національної гвардії вже були придбані аналогічні модулі, виготовлені на київському підприємстві «Практика» (на фото нижче).

5