На допомогу в реформуванні МВС прийдуть експерти Італії

Сьогодні в МВС України з цього приводу відбулася зустріч глави відомства Арсена Авакова та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.

Сторони обговорили залучення італійських експертів і використання їх досвіду в цьому процесі. Від імені Уряду Італії Фабріціо Романо висловив підтримку в реформуванні Міністерства внутрішніх справ.

PM743image002

В Італії постійно проживає велика кількість громадян України. Тому, Арсен Аваков та Фабріціо Романо розглянули можливість відкриття представництва МВС України в Італії.

PM454image004

За результатами зустрічі була досягнута домовленість – вже найближчим часом буде завершена підготовка до підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Також, сторони обговорили деталі приїзду Міністра внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано з офіційним візитом в Україну.

PM414image006

Нагадаємо, що в ході офіційного візиту до Італії 15 квітня 2015 Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з Міністром внутрішніх справ Італії Анджеліно Альфано. Глави МВС обговорили реформування української правоохоронної системи, лібералізацію візового режиму з Євросоюзом, а також питання про взаємне визнання та обмін посвідчень водія. Анджеліно Альфано висловив готовність до співпраці і пообіцяв приїхати з офіційним візитом в Україну.

Прес-служба МВС України