МВС та керівництво Офісу Генерального прокурора визначили спільні принципи роботи

В середу, 25 березня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора відбулася робоча зустріч керівництва Офісу та Міністерства внутрішніх справ.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова разом із заступниками, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Нацполіції Ігор Клименко, начальник кримінальної поліції Євген Коваль та начальник ГСУ Нацполіції Максим Цуцкірідзе обговорили стан досудового розслідування в резонансних кримінальних провадженнях та визначили спільні принципи подальшої роботи.

Передусім органи узгодили проведення необхідних слідчих і процесуальних дій у низці резонансних кримінальних проваджень, зокрема, щодо вбивства Івана Кузнецова. Також мова йшла про необхідність швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження за фактом вбивства Павла Шеремета.

«Провадження, які перебувають на контролі у громадськості – наша особлива зона відповідальності. Ми визначили строки проведення слідчих дій, координуємо роботу і спільно маємо забезпечити об’єктивне розслідування усіх обставин вчинення цих злочинів та скерувати справи до суду. Це результат, якого від нас чекає суспільство. Паралельно ми маємо миттєво реагувати на нові виклики, пов’язані з порушеннями законодавства в умовах боротьби із коронавірусом», – наголосила Ірина Венедіктова.

Присутні на нараді окремо обговорили участь правоохоронної системи в запобіганні розповсюдженню коронавірусної інфекції. Так, наразі прокуратура та поліція активізували контроль за дотриманням законодавства в цій сфері, виявленням контрафактних ліків та медичних засобів, вивезенням продукції медичного призначення за кордон. Також правоохоронці вживають заходів із профілактики поширення фейків про COVID-19.