МВС своїх не кидає. Тяжкопоранених полковника Загарію і комбата Вольського бійці спецбатальйону МВС вивезли з території, окупованої сепаратистами

З третьої спроби бійці батальйону спеціального призначення МВС «Львів» зуміли вивезти поранених під селом Логвинове Донецької області начальника ГУМВС України у Львівській області Дмитра Загарію і командира батальйону спеціального призначення МВС «Львів» Ігоря Вольського. Під час вибуху загинули начальник ОВБ на Донецькій залізниці Дмитро Терновий.

Сьогодні близько 15-00, під селом Логвинове Донецької області (верхня частина «Дебальцевського виступу») потрапила в засідку група офіцерів МВС на чолі з начальником ГУМВС України у Львівській області Дмитром Загарією  і командиром батальйону спеціального призначення МВС «Львів» Ігорем Вольським. Під час вибуху фугасу загинув полковник міліції начальник ОВБ на Донецькій залізниці Дмитро Терновий.

Офіцери, які вижили, незважаючи на поранення – не здалися, прийняли бій.

В ході бою тяжкопоранені міліціонери, по суті, виявилися на території, контрольованої терористами, кілька годин тримали оборону і, в підсумку, зуміли з боєм прорватися к товаришам з підрозділу, який попрямував назустріч на виручку.

Починаючи з 15-30, бійці спецбатальйону «Львів» та підрозділи Нацгвардії провели три бойових рейди для порятунку товаришів. Два перших рейди не дали результату.

З третьої спроби група з 8 бійців батальйону МВС особливого призначення «Львів» на чолі з командиром роти, за підтримки ЗСУ деблокували офіцерів.

В даний час поранені евакуйовані із зони АТО.

«Спасибі офіцерам, солдатам ВСУ і МВС за доблесть! Це повинно стати 500% -им правилом – своїх ніколи не кидати! Ніколи. Так створюються непереможні армії і згуртовані сили.

Нам не просто сьогодні, але так буде не завжди! І перемога буде за нами! », – прокоментував Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який сьогодні перебуває в Маріуполі.