МВС оголошує набір та підготовку пілотів для нової авіаційної служби

Такої домовленості було досягнуто сьогодні, 21 червня 2018 року, під час зустрічі міністра внутрішніх справ з віце-президентами компанії «Airbus Helicopters» Олів’є Мішалоном та Жаком Гарігом.

Сторони домовились про набір пілотів до Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, які проходитимуть навчання у Франції.

«Вже у листопаді – грудні Україна отримає перші французькі борти для нової служби повітряного реагування. Для нас важливо, аби усі завдання з порятунку надавали фахові спеціалісти. У цьому питанні нас підтримують французькі колеги», ‑ зазначив Арсен Аваков.

Він додав, що за умовами контракту окрім підготовки екіпажів та інструкторів, які в подальшому будуть у свою чергу навчати персонал на базі нових сервісних центрів, Україна отримає технічне супроводження – запчастини, інструкторів і побудову системи авіаційної інфраструктури.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ підписав із французьким урядом Угоду щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. Планується, що вертолітний парк МВС поповниться 55 надсучасними гелікоптерами компанії «Airbus Helicopters», які будуть виконувати завдання для Державної служби із надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України.

Основними завданнями вертолітних підрозділів МВС будуть: аеромедична евакуація, рятувальні операції, підтримання громадського порядку, антитерористичні та спеціальні операції, охорона державного кордону й підтримання безпеки на дорогах.