МВС буде лобіювати фінансування фізкультурно-оздоровчих інститутів в кожній області

Сьогодні, 6 липня 2017 року, в Міністерстві внутрішніх справ, відбулося засідання Президії фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якому були розглянуті питання про перерозподіл бюджету на фінансування обласних підрозділів ФСТ «Динамо», матеріально-технічна підтримка спортсменів, а також підготовка кандидатів «динамівців» на участь в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхьончхан (Республіка Корея).

Загальний обсяг затверджених асигнувань на 2017 рік за рахунок коштів місцевих бюджетів у цілому в Товариству становить 28,2 млн. грн., що становить близько 25% дохідної частини бюджету організації.

«Ми зараз формуємо для себе внутрішню бюджетну резолюцію Міністерства внутрішніх справ на 2018 рік. Я наполягаю, щоб ми також прописали і заклали фінансування в кожній області спрямоване на фізкультурно-оздоровчі заходи, які будуть забезпечуватися функціоналом з боку «Динамо». Ми зацікавлені, щоб наші співробітники були фізично підготовлені, і тому будемо приділяти увагу розвитку спорту в наших підрозділах», – зазначив Арсен Аваков.

 

З 9 по 25 лютого 2018 року в Республіці Корея відбудуться XXIII зимові Олімпійські ігри. У зимових іграх візьмуть участь понад 2500 спортсменів з понад 90 країн світу, які розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових спортивних дисциплінах.

Під час засідання Президії фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України під керівництвом міністра внутрішніх справ, було розглянуто питання про притягнення співробітників правоохоронного відомства до участі в XXIII зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхьончхан (Республіка Корея).

Станом на 12 червня 2017 року до складу кандидатів на зимові ігри входять 57 спортсменів з 11 видів спорту. До складу кандидатів включені 20 спортсменів ФСТ «Динамо» України з 5 видів спорту: біатлон, лижні гонки, фігурне катання на ковзанах, гірськолижний спорт, шорт-трек.

Серед динамівців, які візьмуть участь в зимових Олімпійських іграх 9 спортсменів-співробітників Міністерства внутрішніх справ (Національна гвардія – 6, Держприкордонслужба – 2, Держслужба з надзвичайних ситуацій – 1).

«Товариство «Динамо» виховало великих спортсменів, які стали олімпійськими чемпіонами і чемпіонами світу. МВС зацікавлене у фізичному розвитку працівників органів внутрішніх справ, які вже мають досить високі спортивні досягнення. Якщо у них є здібності і задатки отримати олімпійську нагороду – необхідно їх підтримати», – підкреслив Арсен Аваков.