Міністр внутрішніх справ та Секретар РНБО екстрено відправилися в Луганську область для координації робіт з ліквідації масштабних лісових пожеж

Сьогодні, 8 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Секретар РНБО Олексій Данилов, голова ДСНС Микола Чечоткін і глава Нацполіції Ігор Клименко екстрено відправилися в Луганську область для координації робіт з гасіння масштабних лісових пожеж і повітряного моніторингу районів загоряння. Крім цього, заплановано засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Глава МВС зазначив, що до ліквідації пожеж залучено понад 1200 працівників системи МВС.

«Більше 1200 працівників ДСНС, Нацполіції, Національної гвардії та 200 одиниць техніки, в тому числі два літаки АН-32П, ліквідують пожежу. Оперативний штаб працює в цілодобовому режимі», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ додав, що зараз силами ДСНС евакуйовані з житлових будинків с. Смоляниново і дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб і ще 30 осіб відселено. Вогнем знищено 23 житлових будинки і 80 дачних будинків, пошкоджено 36 житлових будинків.Станом на 8 годину 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу с. Смолянинове, с. Капітанове і с. Воронове.


Під час гасіння пожежі виявлено тіла 3 загиблих, 9 осіб (з них 2 дітей) госпіталізовані.

До гасіння залучено 201 одиниця техніки та 2 літаки АН-32П.

На місці пожежі розгорнуто оперативний штаб, пункт життєзабезпечення, працює оперативна група ДСНС.