Міністр внутрішніх справ доповів Президенту України про роботу поліції щодо перестрілки в Броварах

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром України Денисом Шмигаль розповів про роботу поліції по затриманню підозрюваних в участі у збройному конфлікті в Броварах (Київська область).

Міністр повідомив, що конфлікт стався між представниками фірм, які займаються пасажирськими перевезеннями в Броварах і, за однією з версій слідства, може бути пов’язаний з корупційними оборудками з тендерами при розподілі маршрутів.

«У сутичці брали участь близько ста осіб. Київські перевізники покликали так званих «тітушек», запросивши їх зі столиці та Вінницькій області. Один автобус з озброєними людьми приїхав з Вінниці, інша група на трьох мікроавтобусах прибула зі столиці. Група з Вінницької області – це співробітники однієї з охоронних фірм», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС повідомив, що поліція вже затримала 20 осіб. Троє знаходяться в лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Поліція працює в координації з прокуратурою і судом по обранню затриманим запобіжного заходу. Оголошено план-перехоплення для затримання організаторів і учасників інциденту, що зникли з місця події. Також встановлюються особи, які направляли озброєних людей з Вінниці.

За словами Арсена Авакова, будуть зроблені кадрові висновки по Вінницькій області.

«Чому випустили таку групу людей, хоч і з мисливською зброєю? Треба було реагувати. До кінця дня я зможу запропонувати міру адміністративного реагування», – підкреслив глава МВС.

Президент зазначив, що має бути проведено розслідування для встановлення і покарання винних. Уряд, зі свого боку, має надати допомогу громадянам, які постраждали в результаті зіткнення.

«Потрібно, щоб ми знайшли замовників, щоб вони понесли покарання. А також, щоб на рівні уряду, ми зрозуміли, як допомогти звичайним людям, майно яких постраждало в цій сутичці», – резюмував Володимир Зеленський.