Міністр внутрішніх справ відвідав частини Національної гвардії України

21 січня частини Національної гвардії України, яка дислокується в місті Харкові, відвідав з робочим візитом Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Відвідуючи окрему Слобожанську бригаду Арсен Аваков ознайомився з побутом військових, відвідав клуб, кімнату спортивної слави з її спортивними досягненнями, музей частини, де він прослухав історію частини від дня заснування до сучасності.

Робота проведена по збереженню історичних документів, архівних довідок, фотографій і речових пам’яток, була високо оцінена Міністром.

Арсен Аваков був приємно вражений діючим військовим храмом Андрія Первозданного, який знаходиться на території частини.

Ось час візиту Міністр подивився умови проживання, харчування та лікування особового складу нещодавно створеної оперативної бригади.

Також Арсену Борисовичу були продемонстровані сучасні види зброї і спорядження, якими оснащені підрозділи спеціального призначення. В більшості своїй були продемонстровані вітчизняного виробництва, які пройшли перевірку боєм і гідно себе зарекомендували.

Під час спілкування з особовим складом строкової служби бригади Міністр поцікавився проблемними питаннями, умовами проходження, службою бійців і пообіцяв, що довгоочікуваний «дембель» прийде вже в березні – квітні.

Залишаючи військові частини Арсен Аваков дякував командуванню і особовому складу за службу, бажав терпіння і наснаги у ратній праці.