Міністр внутрішніх справ провів зустріч з особовим складом ОВС Чернігівської області

Сьогодні в Чернігівському обласному управлінні МВС відбулася робоча зустріч міністра внутрішніх справ з особовим складом. Керівник відомства розповів про етапи і принципи реформи МВС і вручив державні та відомчі нагороди.

У нараді також взяли участь перший заступник Міністра Ека Згуладзе, керівники департаментів МВС України, начальник УМВС України в Чернігівській області Едуард Альохін і члени колегії УМВС.

Міністр роз’яснив, що автоматичної трансформації міліції в поліцію не буде. Всі діючі працівники міліції, які виявлять бажання служити в новій поліції, пройдуть атестаційний відбір.

Як зазначив Арсен Аваков, отримання звання поліцейського означає перехід на вищий щабель довіри населення. Головний принцип відбору – професіоналізм і бажання працювати в новій структурі.

«У новій поліції служитимуть професійні та патріотично налаштовані міліціонери, готові до якісних змін правоохоронного відомства. Служити людям і захищати їх права – головний принцип роботи нової поліції», – сказав Арсен Аваков.

У виступі першого заступника міністра зазначалося, що головним завданням реформування є відсікання корупційної складової в роботі правоохоронної структури. Ека Згуладзе ознайомила міліціонерів Чернігівщини зі структурою нової поліції і помітила, що патрульна служба може стати «трампліном» для найбільш професійних співробітників для переходу до інших структурних підрозділів національної поліції.

Начальник департаменту кадрового забезпечення МВС України Віктор Слівінський розповів про терміни і порядок переходу від міліції до поліції, формування її структурних підрозділів.

На зустрічі також був присутній начальник департаменту юридичного забезпечення МВС Денис Горбась, який пояснив основні законодавчі основи переходу і інформував присутніх про соціальні гарантії майбутніх поліцейських.

Міністр внутрішніх справ України вручив державні та відомчі нагороди кращим працівникам міліції, в тому числі тим, хто відзначився під час виконання завдань у зоні АТО.

12 співробітників УМВС України в Чернігівській області отримали медалі «Захиснику Вітчизни». Серед нагороджених – 10 бійців спецбатальйону патрульної служби міліції «Чернігів», в тому числі рядовий міліції Олексій Мягкий. Цей боєць отримав важке поранення в зоні АТО і зараз змушений пересуватися в інвалідному візку.