Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів мотиваційну зустріч з харківськими поліцейськими

Звертаючись до присутніх, глава МВС зазначив, що з 1 січня 2019 року зарплата поліцейських виросте на 30% і буде постійно індексуватися. Крім того, правоохоронці зможуть отримувати компенсацію за оренду житла і купувати власне за відомчою іпотечною програмою.

У заході також взяли участь голова Національної поліції Сергій Князєв і прем’єр-міністр України 2014-2016, член колегії МВС Арсеній Яценюк.

Міністр розповів поліцейським, більшість з яких не мають власного житла і змушені знімати квартири, про нову програму. Згідно з якою, тим, хто буде офіційно орендувати житло, держава буде повністю компенсувати ці кошти. Крім того, передбачена спеціальна програма МВС іпотечного кредитування для поліцейських.

Арсен Аваков подякував народним депутатам, зокрема, лідеру фракції «Народний фронт» Арсенію Яценюку за підтримку розробленої міністерством програми забезпечення житлом.

МВС пропонує нову програму фінансового лізингу, щоб поліцейські змогли придбати власне житло на вигідних умовах:

Розподіл платежу буде виглядати наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до 40%). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу сім’ї.

Маючи вислугу від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. Крім цього, при наявності дітей платіж зменшується на 5% за одну дитину, 10% за двох.

Таким чином, максимальний відсоток компенсації для співробітника з двома дітьми, при вислузі понад 15 років, складе 40%.

Арсен Аваков зазначив, що держава зацікавлена, щоб поліцейські працювали чесно і віддано. Він підкреслив, що програму вдалося прийняти виключно завдяки тому, що український народ довіряє Національній поліції.

«Ми пропонуємо два роки прослужити, оформити договір по іпотечній програмі і отримати житло відразу. Відсотки платить держава в особі МВС і Нацполіції. Але одна умова – ви повинні служити чесно. Якщо поліцейський зробив безчесний вчинок, порушив закон, він звільняється зі служби і залишається один на один з кредитом і відсотками по ньому», – підкреслив глава МВС.