Майже 100% комплектуючих військової техніки виробляються в Україні

Президент України Петра Порошенка разом з керівниками силових відомств ознайомилися з потужністю і тактико-технічними характеристиками нових зразків озброєння і військової техніки вітчизняного виробництва.

Потенціал оборонно-промисловий комплекс представив підприємство «Укроборонпром». Під час візиту в навчальному центрі Національної Гвардії України в с. Нові Петрівці, були продемонстровані зразки мінометне, ракетно-зенітні комплекси, стрілецьку зброю і модернізований під бойовим модулі автомобіль – «Хаммери» і «Саксон».

З представленими зразками особисто ознайомилися Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, голова РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак, глава СБУ Валентин Наливайченко та Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков.

Президент не тільки оглянув, але і особисто відчував військову техніку.

PM270image001

– Я вважаю, що реально є дуже великий прогрес по відношенню до перших машин, які ми отримували 3-4 місяці тому. Ключова позиція – 100% комплектуючі, крім двигуна проводиться в Україні. Ми це зробили з урахуванням бойового досвіду гібридної війни. У машині комфортно розташовується 12 бійців, буде обладнана бойовий модуль, встановлені потужний двигун і посилена підвіска. Цей броньовані автомобілі, які будуть надходити в українській армії, значно посилить нашу міць – підкреслив Президент Петро Порошенко.

Зацікавився новинками військової техніки і розглянув пропозиції «Укробоорнпрома» міністр внутрішніх справ України.

PM279image002

– Це наша техніка, ми дивіться пропозиції «Укробоорнпром» вибирає і розглядає різні пропозиції зразків зброї. Замовлення вже надходять. В першу чергу, це бронемашини, міномети і гранатомети, – зазначив Арсен Аваков.

PM506image003  PM452image004

Перший заступник генерального директора «Укроборонпрому» Сергій Пінькас представив 82-пересувний міліметровий міномет і бойові модулі, що встановлюються на важку броньовану техніку.

PM398image005   PM531image006

PM230image007  PM631image008

PM98image010